Klus mee tijdens de Natuurwerkdag in de Hof van Seghwaert

Klust u op zaterdag 7 november tussen 10:00 uur en 15:00 uur gezellig mee in de Hof van Seghwaert?

De boomgaard daar is prachtig, een groene oase midden in een woonwijk. De perenbomen geven elk jaar een mooie oogst, waarvan sap wordt gemaakt dat in een winkeltje wordt verkocht. Het is een plek waar mensen tot rust komen, van de natuur genieten en elkaar ontmoeten. Om deze bijzondere plek mooi te houden, zijn extra helpende handen welkom.

Op de Natuurwerkdag steken we de handen uit de mouwen. We gaan snoeien in het minibos, knappen de kinderspeelplaats op en gaan aan de slag in de moestuin. Ook in de bijentuin kunnen liefhebbers aan de slag. Daarnaast krijgt de oude boomgaard de aandacht die nodig is om ook de komende jaren een fijne en groene ontmoetingsplek te blijven.

Kinderen zijn ook welkom om mee te klussen met de ouders. Also non-Dutch-speaking people are welcome to join. Aan het einde van deze dag hopen we het volgende te hebben bereikt: scheve bomen staan weer recht, de bodem is van kalk voorzien zodat voedingsstoffen uit de klei beter door de bomen worden opgenomen, de moestuin is opgeruimd en bemest, en het kippenhok heeft een nieuwe laag zand gekregen. Daarnaast is de Tiny Forest weer een fijne, veilige en toegankelijke plek voor kinderen en ziet de bijentuin er weer prachtig uit.

Doe mee en meld u aan! Dit kan via activiteiten@hofvanseghwaert.nl. Een lunch wordt verzorgd. De Hof van Seghwaert ligt aan de parkeerplaats van Gaardedreef 169, 2723 AZ Zoetermeer.

Foto: Tineke van Lexmond