De spreekuren van de ExpoBieb
Wilt u wat makkelijker bewegen in huis? Of zoekt u iets dat helpt om zelfstandig te blijven wonen? Misschien zorgt u voor een ouder, buur of partner en bent u benieuwd welke slimme hulpmiddelen er zijn. Soms zit een oplossing dichterbij dan u denkt. Dan is de ExpoBieb zeker een bezoek waard.
U kunt daar namelijk allerlei handige hulpmiddelen bekijken, uitproberen én lenen. Gewoon in uw eigen stad, bij de inlooplocaties van inZet in de wijken Oosterheem en Rokkeveen. Van praktische oplossingen voor thuis tot slimme hulpmiddelen die het dagelijks leven net wat makkelijker maken.
De ExpoBieb is niet alleen voor ouderen. Juist niet. Ook jongere inwoners, mantelzorgers, ouders, studenten, mensen met een beperking en iedereen die nieuwsgierig is naar oplossingen voor thuis, zijn van harte welkom. De ExpoBieb is er voor alle Zoetermeerders.
Ervaar het zelf
Het mooie is dat u de hulpmiddelen eerst kunt ervaren voordat u beslist of iets bij u past. Want wat voor de één werkt, hoeft voor de ander niet de juiste oplossing te zijn. Door zelf te ontdekken en uit te proberen, krijgt u een veel beter beeld van de mogelijkheden.
Inloopspreekuren
Woont u in Zoetermeer en bent u benieuwd wat er allemaal mogelijk is? Loop dan gerust eens binnen tijdens een spreekuur. U hoeft geen ingewikkelde vraag te hebben.
Iedere maandag van 10.00 tot 12.00 uur bij inZet Oosterheem, Zanzibarplein 5 (naast sporthal Oosterpoort).
Bron: inZet
