Asfalt Zegwaartseweg wordt vervangen
Gemeente Zoetermeer start dit voorjaar met werkzaamheden aan de Zegwaartseweg. Het asfalt tussen de Hugo de Grootlaan en de grens met Benthuizen is verouderd en wordt vervangen. De weg is daarom meerdere weken afgesloten en autoverkeer wordt omgeleid via de N209.
Planning werkzaamheden
De werkzaamheden vinden plaats in 2 periodes: van 28 april tot en met 13 mei 2026 en van 22 tot en met 26 juni 2026.
Direct omwonenden ontvangen één week voor de start van de werkzaamheden een brief van de aannemer met daarin de exacte planning en contactgegevens. De werkzaamheden worden in delen uitgevoerd om de overlast voor omwonenden en weggebruikers zoveel mogelijk te beperken. Er wordt alleen overdag gewerkt.
Omleidingen
Doorgaand autoverkeer wordt omgeleid via de N209. Alleen bestemmingsverkeer heeft beperkt doorgang. Voor fietsers zijn alternatieve routes beschikbaar die met borden worden aangegeven. Buslijn 165 rijdt volgens een aangepaste route. Daarom kunnen ov-reizigers hun reis het beste vooraf plannen via 9292. Hou vanwege de omleidingen rekening met extra reistijd.
Vragen
Heeft u vragen over de werkzaamheden? Neem dan contact op met ons via projectenstadsbeheer@zoetermeer.nl.

